ART / Lithographs / Litograph in colors 7897025
nr 789 7025
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), 163/200, sheet: 67x45,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Oscar Reutersvärd (1915-2002), 163/200, bladets mått: 67x45
1500
SEK 700
Monday November 5 2012
at 18:12:12
2/11 15:01:47
2/11 15:02:14
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd